Lipo Magnet Türkiye Kampanyası

1 Adet 10 Günlük Lipo Magnet (Takviye Paketi) 79 TL 58 TL (İndirim)

3 Adet 1 Aylık Lipo Magnet (Önerilen Paket) 199 TL 148 TL (İndirim) + Ücretsiz Kargo

6 Adet   2 Aylık Lipo Magnet (Ekonomik Paket) 349 TL 248 TL (İndirim) + Ücretsiz Kargo

lipo-magnet
Lipo Magnet Nedir?

Lipo magnet suda kolay bir şekilde eriyen efervesan bir tablettir. Son zamanlarda pek çok kişinin de tercihleri arasında yerini almaktadır.

Lipo Magnet İçeriği; Lipomagnet komplex, c vitamini ve chitosan bulunmaktadır. 1 kutu içerisinde 20 adet vardır her biri 4 gr’dır.

Lipo Magnet Nasıl Kullanılır?

Bir kutu lipo magnet içinde 20 tane efervesan tabletten oluşmaktadır.Bir tablet bir bardak su içerisine atılarak tamamen çözünmesi beklenildikten sonra tüketilmesi tavsiye edilir. Bir kutu lipo magnet 10 günlük kullanım için uygundur. Sabah ve akşam tok olmak üzere günde 2 tablet tüketilebilir. Lipo magnet, bay ve bayan kullanımına uygundur.

lipo-magnet-resimm
Lipo Magnet Kimler Kullanamaz?

Herhangi bir yan etkiye rastlanmamaktadır. Böyle bir durumda kullanımı kesilmelidir. Bir doktora danışarak kullanımını sağlayabilirsiniz. Hastalığı ve rahatsızlığı tedavi amaçlı kullanılmaz. İlaç değildir. Hamile ve emziren bayanlar ile 15 yaşından küçükler kullanamaz. Kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanılmalıdır.

lipo
Bize bu kelimelerden ulaştınız; lipo magnet, lipomagnet, lipo magnet nedir, lipo magnet ne demek?, lipo magnet kullananlar, lipo magnet yorumları, lipo magnet efervesan, lipo magnet kullanıcı yorumları, orjinal lipo magnet, 10 days resmi satış sitesi, 10 days kullanıcı yorumları, lipo magnet sipariş, lipo magnet ankara, lipo magnet istanbul, lipo magnet izmir, lipo magnet bursa, lipo magnet antalya, lipo magnet eskişehir.

 

 


Lipo Magnet Türkiye
Lipo Magnet Satın Al

Lipo Magnet Satış ve Sipariş Sitesi - Tüm hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden hiçbir alıntı yapılamaz.
lokman hekim avrupa satış guava plus keto tabs lipo magnet

Google | Lipo Magnet | Lipo Magnet Nedir - RSS - Google Sitemap
Lipo Magnet Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden lipomagnetsitesii.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

Teslimat Şartları | Sık Sorulan Sorular | Gizlilik Ve Güvenlik

Whatsapp ta Paylaş Telefon Sipariş Hattı Orjinal Mi ?